Aktualności

Powrót do listy

TVN rusza z „Projektem Zima 2020”!

TVN rusza z „Projektem Zima 2020”!
"Projekt Zima" - emocji było co nie miara!  Foto: TVN
Białe szaleństwo, zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, snow slidery, gwiazdy telewizji i ciekawe osobowości w jednym miasteczku – takie atrakcje przygotowała telewizja TVN dla wszystkich sympatyków mroźnych temperatur. Kolejny już raz „Projekt Zima” zawita do pięciu przepięknych miejscowości Dolnego Śląska – oficjalnego partnera projektu.

Projekt Zima 2020Projekt Zima 2020
Foto: TVN


Zieleniec, Czarna Góra, Karpacz, Świeradów-Zdrój oraz Szklarska Poręba, to w tych miejscowościach odbędzie się tegoroczny „Projekt Zima”. Z tej okazji TVN zaprasza na pięć kolejnych weekendów pełnych zimowych aktywności i niespodzianek. Na uczestników czeka m.in. slalom z elektronicznym pomiarem czasu, konkursy z nagrodami, gorące napoje oraz duża dawka pozytywnych emocji!

Na miejscu będzie można spotkać wiele gwiazd ze szklanego ekranu. Już 25 i 26 stycznia bawimy się w jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce, Ski Arenie w Zieleńcu. Sympatycy „Projektu Zima” będą mieli okazję poznać finalistów programu „MasterChef” – Magdalenę Waś i Grzegorza Zawieruchę.

Relacje z „Projektu Zima” przygotują dla widzów m.in. Olivier Janiak w programie „Co za tydzień”, emitowanym na antenie TVN oraz TVN Style, oraz reporterzy „Dzień Dobry TVN”. W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały pogody wyjazdowe.

Godziny funkcjonowania „Projektu Zima": 9:00 – 16:00 (sobota i niedziela)


Trasa projektu Zima 2020

25-26.01 Zieleniec Ski Arena

1-2.02 Czarna Góra Resort, Gmina Stronie Śląskie

8-9.02 Karpacz Biały Jar

15-16.02 Ski&Sun Świeradów Zdrój

22-23.02 Ski Arena Szrenica Szklarska Poręba

 

Na obszarze „Projektu Zima” w każdej miejscowości będą znajdować się także wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Samorząd Województwa Dolnośląskiego, eobuwie.pl, Dolina Noteci – producent karm premium dla psów i kotów, a także HEAD – z centrum testowania sprzętu narciarskiego.

 

A tak było w minionym sezonie!

 

„Projekt Zima 2019”!
„Projekt Zima 2019”!

Już w ten weekend widzimy się w Zieleńcu z gwiazdami "19+"!
Następny artykuł:

Już w ten weekend widzimy się w Zieleńcu z gwiazdami "19+"!

tvnpix